_ _ _

Wirtualny salon Dacii

Poznaj szeroką gamę samochodów dostępnych od ręki

Nasze salony pozostają do Twojej dyspozycji

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz kontaktowy

Dacia z fabryczną instalacją LPG

Wyprzedaż rocznika 2019

Dacia Duster

Serwis Dacia

Letnia promocja!

_
koronawirus_schemat.png

Drodzy Klienci! Powoli wracamy do normalności. 

Od 01.06 wydłużamy godziny pracy serwisu i salonu Renault i Dacii. Zapraszamy Was od pn-pt w godzinach 8:00 - 18:00 (salon Renault i serwis), 9:00 - 18:00 (salon Dacia)

W soboty pracujemy w niezmienionym trybie tj. 8:00-14:00 (salon Reanult) oraz 10:00-14:00 (salon Dacia), niedziela - nieczynne   

 

Wszystkim życzymy zdrowia.

Do zobaczenia w salonie!

Nasza oferta na

samochody od ręki

Dokker Stepway SL TECHROAD 1,3 TCe 130 FAP Techroad Pojazd demonstracyjny
lakier metalizowany, koło zapasowe, system wspomagania parkowania tyłem z kamerą, dywaniki, opony zimowe 59 990 zł
Dokker Van CONFORT CLIM 1,3 TCe 100 Comfort fabryczne radio, elektrycznie sterowane lusterka boczne, zintegrowana wykładzina gumowa w przestrzeni bagażowej 43 020 zł
bez VAT
Duster ESSENTIAL TCe 130 FAP g. 2020 Essential koło zapasowe, lakier metalizowany 59 900 zł
Duster COMFORT TCe 100 LPG g.2020 Comfort lakier metalizowany, Pakiet Multimedia z systemem wspomagania parkania tyłem 62 700 zł
Duster CELEBRATION TCe 100 Celebration Promocja
lakier metalizowany - Niebieski Iron RQH, koło zapasowe 62 400 zł
| 2 |

Uni-Car o marce Dacia wiemy wszystko

Historia firmy Uni-Car Bydgoszcz sięga 1994 roku, kiedy to przy ul. Modrzewiowej 7 powstał pierwszy salon Renault w Bydgoszczy. W 2001 roku Uni-Car nawiązał współpracę z marką Yamaha, a od 2005 roku ofertę dealera uzupełniają samochody marki Dacia – przeznaczone z myślą o tych, którzy poszukują prostych, ale solidnych pojazdów. Pierwszym samochodem rumuńskiego producenta, który wyjechał na bydgoskie ulice, była Dacia Logan, wyprodukowana właśnie w 2005 roku.
 
Od tego czasu wiele się zmieniło. Uni-Car oferuje pełną gamę pojazdów Dacii, z najnowszą Dacia Duster na czele, także z instalacją LPG. Jest też obecnie jednym z największych salonów samochodowych w regionie i najstarszym dealerem Dacia w Bydgoszczy. Sam salon w ubiegłym roku przeszedł metamorfozę i wpisuje się dziś w najnowsze standardy wizualne producenta. Uni-Car to jednak nie tylko salon i nowe samochody. To także flota aut używanych, profesjonalny serwis, warsztat blacharski, lakiernia, części zamienne i – przede wszystkim – fachowa pomoc w każdej sytuacji.
 
Pracownicy salonu i serwisu Dacia nieustannie podnoszą swoje kompetencje, by sprostać wyzwaniom stawianym im przez klientów. Efekty tych starań nie pozostają niezauważone. W 2016 roku Uni-Car został wybrany najlepszym salonem samochodowym w Bydgoszczy. Bydgoski dealer Dacii regularnie zajmuje czołowe miejsca w Wielkim Teście Salonów „Auto Świata”, a w 2018 roku zdobył tytuł Wzorowego Salonu z maksymalną oceną 100 punktów. W 2018 roku Uni-Car zdobył też Złoty Klucz Jakości za obsługę klienta w ASO, a w 2019 roku nagrodę dla najlepszego serwisu w kraju.
 
 
 

Dacia w mediach społecznościowych

Witaj poniedziałku! Gotowi na rozpoczęcie nowego tygodnia? ☀️☀️☀️

Szukasz Renault pasującego do Ciebie?🕵️‍♀️ W naszych salonach Renault / Dacia, Uni-Car Bydgoszcz i Renault Uni-Car Chojnice czeka na Ciebie ogromny wachlarz możliwości. Bez problemu dobierzesz poszczególne elementy samochodu do swoich potrzeb. 👔🩳👗👟🧢🧤🩱🧥 Polecamy się nie tylko wirtualnie. Czekamy na Ciebie w Bydgoszczy przy ul. Modrzewiowej 7 lub w Chojnicach przy ul. Gdańskiej 68.

A może wypad za miasto?🤠