_ _ _

Dacia Duster

Wyprzedaż 2019

Ile kosztuje święty spokój?

Pomyśl o nowej Dacii

Zimowa promocja!

4 kompletne koła z oponami Motrio w specjalnej cenie

Dacia Duster Elf Cup 2019

Sezon 2019 zakończony!

_

Nasza oferta na

samochody od ręki

1 | |

Uni-Car o marce Dacia wiemy wszystko

Historia firmy Uni-Car Bydgoszcz sięga 1994 roku, kiedy to przy ul. Modrzewiowej 7 powstał pierwszy salon Renault w Bydgoszczy. W 2001 roku Uni-Car nawiązał współpracę z marką Yamaha, a od 2005 roku ofertę dealera uzupełniają samochody marki Dacia – przeznaczone z myślą o tych, którzy poszukują prostych, ale solidnych pojazdów. Pierwszym samochodem rumuńskiego producenta, który wyjechał na bydgoskie ulice, była Dacia Logan, wyprodukowana właśnie w 2005 roku.
 
Od tego czasu wiele się zmieniło. Uni-Car oferuje pełną gamę pojazdów Dacii, z najnowszą Dacia Duster na czele. Jest też obecnie jednym z największych salonów samochodowych w regionie i najstarszym dealerem Dacia w Bydgoszczy. Sam salon w ubiegłym roku przeszedł metamorfozę i wpisuje się dziś w najnowsze standardy wizualne producenta. Uni-Car to jednak nie tylko salon i nowe samochody. To także flota pojazdów używanych, profesjonalny serwis, warsztat blacharski, lakiernia, części zamienne i – przede wszystkim – fachowa pomoc w każdej sytuacji.
 
Pracownicy salonu i serwisu Dacia nieustannie podnoszą swoje kompetencje, by sprostać wyzwaniom stawianym im przez klientów. Efekty tych starań nie pozostają niezauważone. W 2016 roku Uni-Car został wybrany najlepszym salonem samochodowym w Bydgoszczy. Bydgoski dealer Dacii regularnie zajmuje czołowe miejsca w Wielkim Teście Salonów „Auto Świata”, a w 2018 roku zdobył tytuł Wzorowego Salonu z maksymalną oceną 100 punktów. W 2018 roku Uni-Car zdobył też Złoty Klucz Jakości za obsługę klienta w ASO, a w 2019 roku nagrodę dla najlepszego serwisu w kraju.
 
 
 

Dacia w mediach społecznościowych

Możesz być pewien, że oddając swój samochód do Serwisu Dacii w Uni-Car zostawiasz go w dobrych rękach 😎 Nasz zakres usług obejmuje m.in. 🔧 naprawy mechaniczne 🔧 naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne 🔧 przeglądy serwisowe 🔧 montaż akcesoriów 🔧 diagnostykę samochodów Dacia 🔧 kontrolę i regulacja geometrii osi 🔧 wymianę kół i ogumienia 🔧 test hamulców i resorów 🔧 dezynfekcja i przegląd klimatyzacji 🔧 geometrię zawieszenia 🔧 możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego Kontakt z serwisem: ☎ Tel: (52) 360 25 40 ☎ Tel: (52) 360 25 42 ☎ Mob. +48 608 371 171

Czwartek czas zacząć! 🍩 😋

Skąd będziesz wiedział, jak nie sprawdzisz? 🤔 Umów się na jazdę próbną i wybierz jedno z naszych aut, w tym: 🚗 Renault Captur 🚗 Renault Clio 🚗 Renault Talisman 🚗 Renault Megane 🚗 Renault Kadjar Wszystkie modele znajdziesz na naszej stronie 👉 https://uni-car.renault.pl/