Pakiet Dacia SMART - najczęściej zadawane pytania

Czym jest pakiet Dacia SMART?


⚫ Pakiet Dacia SMART to rozszerzone o dodatkowe usługi pakiety przeglądów, pozwalające zadbać o auto w kompleksowy sposób.

 

 


 

Co zyskuję wybierając pakiet Dacia SMART?


⚫ Rozszerzone pakiety przeglądów pozwala na oszczędność pieniędzy i czasu. W ramach pakietu wykonane zostają dodatkowe czynności serwisowe, które i tak powinny zostać wykonane w późniejszym czasie, a za całość klient zapłaci mniej niż dobierałby dodatkowe usługi osobno.
⚫ W ramach pakietu Dacia SMART, klient otrzymuje dodatkowo:  wymianę wycieraczek przednich, czyszczenie klimatyzacji oraz odmarżacz do szyb (od października do lutego) lub środek do usówania odwadów (od marca do września) .

 


 

W jaki sposób mogę kupić pakiet Dacia SMART?


⚫ Pakiet Dacia SMART jest dostępnyna dwa sposoby. Pierwszy z nich to tradycyjny, czyli bezpośrednio podczas wizyty lub telefonicznie. Drugim kanałem jest niedawno uruchomiony Dacia Shop, w którym klient sam może wybrać interesujący go pakiet.


 

Wymieniłem wycieraczki w ubiegłym roku, czy mogę w związku z tym usunąć je z pakietu Dacia SMART?


⚫ Nie, wycieraczki są integralną częścią pakietu Dacia SMART. Ze względów bezpieczeństwa (najlepsza widoczność) zaleca się wymianę wycieraczek co roku. Wycieraczki ulegają zużyciu w wyniku stałej ekspozycji na zmienne warunki pogodowe, nawet jeśli wycieraczki są rzadko używane.

 


 

Dlaczego w pakiecie Dacia SMART znajduje się czyszczenie klimatyzacji?


⚫ Klimatyzacja usuwa zaparowanie z szyb i oczyszcza powietrze wewnątrz pojazdu. Renault rekomenduje wykonywanie przeglądu i czyszczenia klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego co roku. Czyszczenie klimatyzacji w Uni-Car to:
   - Eliminacja pyłków, mikroorganizmów, pleśni, bakterii
   - Usunięcie nieprzyjemnych zapachów (np. po papierosach)
   - Czysty układ klimatyzacji
   - Zdrowe powietrze w kabinie pojazdu

 


 

Ile mogę zaoszczędzić wybierając pakiety Dacia SMART?

⚫ Zależnie od wybranego pakietu, klient może zaoszczędzić:

Rodzaj przeglądu:

Oszczędność klienta (PLN)

Dacia SMART "A"

50

Dacia SMART "B 

50

Dacia SMART "A+B

120

Przegląd Dacia

120