Serwis Dacia

Kontakt z sewisem: Godziny otwarcia:

Tel: (52) 360 25 40

Tel: (52) 360 25 42

Mob. +48 608 371 171

Mob. +48 500 168 128   

Pn-Pt: 8:00 - 18:00

Sobota: 8:00 - 14:00

Niedziela: Zamknięte

file1239.jpg

Uni-Car – autoryzowany serwis Dacia w Bydgoszczy/Chojnice zaprasza do pierwszego autoryzowanego serwisu Dacia w Bydgoszczy i w Cojnicach. W serwisie Uni-Car wykonujemy naprawy wszystkich modeli Dacii na rynku – od osobowych Sandero i Logan, przez królującego na rynku Dustera, aż po Dacię Dokker i Lodgy. Serwis Dacia Uni-Car Bydgoszcz oferuje szybkie i skuteczne naprawy serwisowe i pogwarancyjne, kompleksowe usługi blacharskie, a także także pełny zakres części zamiennych – w tym koła i opony samochodowe.

Możesz być pewien, że oddając swój samochód do Serwisu Dacii w Uni-Car zostawiasz go w dobrych rękach!

 

Usługi i naprawy serwisowe i pogwarancyjne w Uni-Car:

  • naprawy mechaniczne
  • przeglądy serwisowe
  • diagnostyka samochodów Dacia
  • kontrola i regulacja geometrii osi
  • wymiana opon i kół 
  • wymiana tarcz, klocków i szczęk hamulcowych
  • dezynfekcja i napełnianie klimatyzacji
  • geometria zaieszenia
  • możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego

 

Dlaczego warto skorzystać z usług autoryzowanego serwisu Dacia?

W autoryzowanym serwisie Dacia Bydgoszcz/Chojnice pracują specjaliści, dla których samochody Dacii nie mają żadnych tajemnic. Uni-Car gwarantuje najwyższą jakość usług – wszystkie naprawy i prace serwisowe przeprowadzane są zgodnie z procedurami rekomendowanymi przez producenta. Oferujemy naszym klientom oryginalne części Dacii w konkurencyjnych cenach, a dla tych, którzy chcieliby jeszcze obniżyć koszty eksploatacji samochodu, mamy atrakcyjne cenowo orginalne części zamienne Motrio.

W serwisie Dacia Uni-Car Bydgoszcz/Chojnice zapewniamy kierowcom uczciwą wycenę i jasny cennik. Jeszcze przed rozpoczęciem prac informujemy, ile kosztować będą poszczególne usługi i ile czasu zajmą, by nic nie zaskoczyło naszych klientów. Nowością jest nasz Dacia Shop, za pośrednictwem którego, bez wychodzenia z domu, można umówić się na przegląd przez internet i od razu otrzymać informację, ile zapłacimy za taką usługę. Do dyspozycji klientów, którzy zdecydują się powierzyć nam swoje samochody, mamy też szeroką gamę pojazdów zastępczych w przystępnych cenach.

Zapraszamy do Uni-Car Dacia w Bydgoszczy i Chojnicach, gdzie codziennie czeka na Państwa profesjonalny serwis, miła obsługa i pyszna kawa!